پارتیشن تک جداره  پارتیشن تک جداره photo 2019 05 30 18 18 04

پارتیشن تک جداره
شاید شما یکی از انهایی باشید که حس می کنید لازم است تغییراتی در خانه یا محل کار خودتون ایجاد کنید. دوست دارید حداکثر استفاده را از محیط کوچک کار و زندگیتان ببرید و یک فضای زیبا و دلنشین داشته باشید. از طرفی ساختن دیوار و جدا کردن فضاها به این شکل قطعا کار وقت گیر و پر از ریخت و پاش و کثیفی است و شما این را نمی خواهید. شاید بهتر باشد به پیشنهاد ما فکر کنید. ما به شما استفاده از پارتیشن را پیشنهاد می کنیم. پارتیشن های تک جداره یکی از انواع رایج ترین پارتیشن ها است.
در این باره بیشتر برایتان توضیح می دهیم. این نوع پارتیشن ها کاربردهای متفاوتی دارند. جدا کردن فضای خانه مثل هال و پذیرایی از هم و یا ایجاد دوکلاس درس مختلف از یک کلاس و یا حتی پنهان کردن بخش هایی از ساختمان از دید عموم. همین طور برای ساخت یا فضای بازی برای کودکان و البته برای تفکیک ورودی از بخش های دیگر ساختمان و …این وسیله به شدت پر کاربرد و مفید است.
پارتیشن ها انواع مختلفی دارند. در اصل از مواد مختلفی ساخته می شوند. موادی مانند ام دی اف و الومینیوم. ابعاد و ارتفاع این وسیله به نیاز و سلیقه ی مشتری بستگی دارد.
یک پارتیشن تک جداره می تواند کوتاه نیمه بلند و بلند باشد. طوری که گاهی ارتفاع ان ها تا سقف هم می رسد اما توصیه ی ما به شما این است که ارتفاع پارتیشن ها کمتر از دو متر نباشد.
همان طور که بالا توضیح دادیم جنس پارتیشن ها معمولا از ام دی اف یا الومینیوم است. پارتیشن های تک جداره معمولا از یک پانل ساخته می شوند. نحوه ی طراحی این پارتیشن ها به گونه ای است که می توان روی ان قفل و یراق نصب کرد.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید با ابزار زدن روی سطوح این نوع پارتیشن می توان نمایی زیبا ایجاد کرد و از این وسیله برای دکور کردن استفاده کرد.
از مزایای مهم این وسیله تنوع رنگ و طرح ان است پس هر سلیقه ای را به راحتی تامین می کند. پروسه ی نصب سریع و قیمت مناسب این پارتیشن از دیگر مزایای این وسیله است.

پارتیشنمقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *