خرید صندلی اپنی :

همه‌یمان می‌دانیم که در قدیم بیشتر عادت داشتند که بر روی زمین غذا بخورند اما امروزه و در زندگی مدرن بیشتر از میز و صندلی استفاده میشود و کاربرد بسیاری دارد. لذا در هنگام خرید صندلی باید به نکاتی توجه نمود تا خریدی عالی انجام شود. امروز بسیار مد شده است که از میز ها و صندلی های لنگه به لنگه استفاده میشود اما بهتر است اینکار را نکنید. یعنی اگر صندلی مدرن است بهتر است میز هم مدرن باشد و اگر کلاسیک مدنظرتان هست هردو کلاسیک باشد.
اگر پایه های میزتان موج دار است باید صندلی انتخاب کنید که پایه ها یا پشتی های مشابه داشته باشد یا پارچه ای که انتخاب میکنید دارای طرح باشد. اگر میزتان مربعی یا مستطیلی شکل است صندلی هایی بخرید که نشیمنگاه مربع یا مستطیلی شکل دارد. اگر در رابطه با اندازه استاندارد صندلی ناهار خوری بپرسید، باید گفت که پهنای استاندارد یک صندلی ناهار خوری بدون دسته ۵۶سانتی متر است.
اگر میز ناهار خوری و اتاق ناهار خوری بزرگی دارید و فکر میکنید این اندازه استاندارد برای آن کوچک است میتوانید از صندلی بزرگتری استفاده کنید.

خرید صندلی اپنی svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

نکته طلایی در خرید صندلی اپن :

نکته ای که در این رابطه باید توجه کرد این است که صندلی های دارای عرض کوچکتر از ۴۳سانتی متر انتخاب نکنید زیرا به اندازه کافی راحت نیستند.
ارتفاع استاندارد نشیمنگاه یک صندلی ناهارخوری از سطح زمین ۴۵الی۴۸سانتی متر است.
به طور کلی میتوان گفت از نشیمنگاه صندلی تا لبه میز حداقل باید ۳۰سانتی متر فاصله باشد.
صندلی های ناهار خوری باید به راحتی جابه جا شوند.اگر کودکان یا افراد مسن میخواهند استفادع کنند نباید زیاد سنگین باشد که به راحتی بتوانند جابه جا کنند.
در رابطه با پارچه روی صندلی باید گفت که برای نگهداری راحتتر از روکش چرم( طبیعی یا مصنوعی)،شبه جیر و کتان میتوان استفاده کرد. و از پارچه های چند لایه که پرز زیادی دارد مثل مخمل و جاجیم خودداری شود زیرا زود کهنه میشود و زیبایی خود را از دست میدهد.
از بهترین نوع پارچه میتوان پارچه های ساخته شده از ریون و پلی استر و ترکیب با پارچه های طبیعی نام برد.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *