درب hpl ملامینه (ضد آب):

سلام  امروز می خوایم در مورد یه وسیله ی پر کاربرد حرف بزنیم. یه چیزی که تو خونه ی همه ی ماها هست و اگه بخوایم یه ساختمون جدید بسازیم و یا خونه ی قدیمی مونو تعمیر کنیم حتما به تعویض و استفاده از اون فکر می کنیم. موضوع صحبت ما درب hpl هست.

درب ملامینه HPL  بهترین انتخاب:

۱مقاوم در برابرآب و رطوبت

۲بدون تغییر رنگ (سالها رنگش ثابت می مونه)

۳بهترین گزینه برای درب سرویس بهداشتی و اتاق های منازل

۴قیمت مناسب و مقرون به صرفه

درب HPL [object object] درب HPL svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwتفاوت درب HDF ملامینه با درب های قدیمی:

شاید بهتر باشه اول در مورد این درب ها و نوع تولیدشون یه توضیح مفید بخونیم.

  •  درب های تمام چوبی

خیلی واضحه که کل این درب از چوب ساخته میشه. در اصل این در هیچ فضای خالی نداره و به اصطلاح توپره

  •  درب های روکشی

خب شکل ساختن درب اچ پی ال متفاوت و کمی پیچیده تره. ابتدا یه کلاف چوبی که شکل هندسیش مستطیله ساخته میشه و بعد با ورق اچ پی ال یا اچ دی افو یا سایر ورق هایی که انتخاب مشتریه پرس و رو کش میشه. فرق درب HDF با درب های تمام چوبی اینه که فضای خالی بین درب با شبکه بندی چوبی و یا شبکه بندی مقوایی که شباهت زیادی به لونه ی زنبور داره پر میشه.به این کار هانی کامب می گن. با اینکار مقاومت درب را در مقابل ضربه و شکستگی بالا می برن. در پارتیشن سرویس بهداشتی ٫ پارتیشن اداری و پارتیشن های مراکز درمانی  از درب hpl استفاده می شود.

تمام این توضیحات رو دادیم برای اینکه به اینجا برسیم که درب ملامینه HPL جز سری دوم و درب های روکشیه که بهشون درب اچ پی ال ( درب hpl )میگن.

توضیح مهم دیگه اینکه ورق های اچ پی الی که توی صنعت استفاده میشه در اصل ورق اچ دی اف که روی اون یه ورق نازک کاغذ کرافت پرس شده.

با توجه به این توضیح نام مناسب برای درب هایی که توی ساخت اون روکش استفاده شده درب ملامینه یا به طور دقیق تر درب HDF ملامینه است.

بذارید از ویژگی های درب ملامینه hpl  یا همان  درب HDF براتون بگم. اول اینکه این درب در مقابل رطوبت به شدت مقاومه.. امکان نداره در مقابل رطوبت و سایر عوامل اون اسیب بببینه. و ویژگی دیگه اینکه به خاطر جنس مرغوب رنگش سال ها ثابت و بدون تغییر رنگ باقی می مونه.

درب ملامینه [object object] درب HPL svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwسوال مهم اینکه درب اچ پی ال برای چه فضاهایی کاربرد داره؟

این در برای درب ورودی آپارتمان ها به شدت کاربرد داره اما با توجه به خواص ورق های ملامینه ای و مقاومت در مقابل رطوبت برای درب اتاق ها و حمام و سرویس بهداشتی هم استفاده میشه.

توی سال های اخیر بعضی از تولید کننده ها خلاقیت به خرج دادن و دور تا دور در ملامینه رو با ورق های ضد آب پوشش دادن. ورق ABS کار را از نظر مقاومت در مورد رطوبت بالا برده .

سال هاست که درب hpl ملامینه  با کیفیت بالاش توی خونه ی مشتری ها راه پیدا کرده و سال هاست که این درب اچ پی ال سرویس بهداشتی ٫ که از ورق های اچ پی ال ساخته می شوند رضایت مشتری لبخندو مهمان لب های ما و همه ی تولید کننده ها کرده.

رضایت شما هدف ماست.