میز صندلی اداری راهنمای تجهیز میز و صندلی اداری

راهنمای تجهیز میز و صندلی اداری :

میز صندلی اداری ، از دو جنبه باید بررسی شوند. 1- کیفیت بالا و دوام بالای محصول ، 2- قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن.  و بعد از این اقدام به خرید میز صندلی اداری کنید. به همین منظور بهتر است، خرید را از فروشگاهی کنید. که گارانتی معتبری داشته باشد.  و از کیفیت آن هم مطمعن باشید. و تمام این ها را با قیمت مناسب تهیه کنید.

میز صندلی اداری برای تمام شرکت ها، هم از ضرورت ها است و هم هزینه های زیادی را روی دست مدیریت ، و بخش مالی شرکت ها به جای می گذارد. ما در فروشگاه اینترنتی جامین چوب ، هم از کیفیت بالا برخوردار است. و هم با ضمانت اصالت کالا ارائه می کنیم.

 

برترین ویژگی های میز صندلی اداری :

اکثر ما تا به حال تجربه درد ناگهانی در شانه، دست، گردن یا تاری دید بعد از چند ساعت کار با رایانه و نشستن پشت میز را داشته ایم. جالب است بدانیم که تنها با اعمال چند تغییر جزئی در وضعیت نشستن و انتخاب مناسب میز صندلی اداری  می توانیم این دردها را رفع کنیم.  و از خستگی هایمان بکاهیم.

صندلی های کاری باید تا توجه به شغل مورد نظر ویژگی های به خصوصی داشته باشند. برای مثال فردی که با رایانه کار می کند. و بعضی مواقع به پشتی صندلی تکیه می دهند. باید از صندلی هایی استفاده کند که پشتی آنها قابلیت ارتجاع به سمت عقب را داشته باشد.

 

میز صندلی اداری میز صندلی اداری راهنمای تجهیز میز و صندلی اداری svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

 

اگر صندلی پشت سری (Headrest) نداشته باشد. معمولا بهترین زاویه نشستن حدود 110 درجه است. این زاویه کمترین بار را به کمر وارد می کند. و برای کار با رایانه و نشستن سر کلاس درس مفید است. اگر هم صندلی پشت سری داشته باشد این زاویه می تواند بیشتر شود.  اما با نبود پشت سری، شخص مجبور می شود برای نگاه کردن به هدف مقابلش گردن خود را خم کند.  و در نتیجه فشار به گردن زیاد می شود.

مبلمان اداریمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *