پارتیشن سرویس بهداشتی (ضدآب):

در پاریتیشن سرویس بهداشتی جدا کننده های سروس های (چشمه های) بهداشتی که در گذشته از دیوار های MDF و نئوپان استفاده می شد در برابر آب خیلی زیاد آسیب پذیر بودند. همچنین قفل و یراق هایی که در آنها استفاده می شود نیز بیشتر از یراق های خانگی که برای MDF  استفاده میشد بودند.

اخیرا ورق های جدید HPL  ( ضد آب ) با مهار کننده های بسیار عالی و محکم و یراق آلات ترک به بازار آمده اند که مورد توجه پیمانکاران و مصرف کنندگان بسیاری قرار گرفته است. که ما با تجربه ۱۸ ساله خود و استفاده از بهترین متریال های روز دنیا بهترین و با دوام ترین پارتیشن بهداشتی را به شما دوستان گرامی تقدیم می کنیم.

پارتیشن سرویس بهداشتی پارتیشن سرویس بهداشتی سرویس بهداشتی svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwپاریتیشن سرویس بهداشتی تخصص ماست :

۱استفاده از ورق ضدآب HPL

۲ارزان ترین قیمت

۳در کمترین زمان

۴– با یراق های آلومینیومی آلمانی و ترکیه ای

۵مقاوم دربرابر آب

۶مقاوم دربرابر حرارت و گرما

 مشاور شما (مهندس محمود نجاری) 11106-211-0919

جدیدترین پاریتشن سرویس بهداشتی:

در کابین سرویس بهداشتی که پارتیشن سرویس بهداشتی گفته می شه . دو نکته کلیدی رو حتما باید مورد توجه قرار بدین:

۱استفاده از ورق های ضد آب ( تا دوام بیشتری به کابین شما بده )

۲مهارت ٬ دقت و سرعت ( تحویل ۲ روزه پروژه از افتخارات ما هست)

بیشترین تنوع در طرح و رنگ پارتیشن سرویس بهداشتی :

ما برای فضاهای نم دار و خیس پارتیشن با دوام و با کیفیت اجرا می کنیم. و چون  از ورق های ضد آب HPL ساخته شده اند کاملا قابل شستشو هستند . این نوع ورق ها در استخر و سونا و باشگاه ها و سالن های ورزشی هم قابل استفاده هستند .

پارتیشن بهداشتی پارتیشن سرویس بهداشتی سرویس بهداشتی svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

فضاهایی مانند آشپزخانه های رستوران ها و کافه ها که هم نیاز به شستشو دارند و هم دمای بالایی دارند مانند نزدیک اوجاق و فرها هم ما از ورق های مقاوم در برابر حرارت استفاده می کینم . که پارتیشن ها در برابر حرارت تغییر رنگ نداده و خراب نشوند.

ما برای فرودگاه و بیمارستان ها و ارگان های دولتی زیادی پارتیشن سرویس بهداشتی اجرا کردیم و  تضمین کار ما تجربه سالهاست که در کیفیت اجرا و سرعت بالا به همراه دقت بالا به شما تقدیم میکنیم .

پارتیشن اداری و پارتیشن سرویس بهداشت تخصص ماست…

پارتیشن بهداشتی اچ پی ال :

در تولید پارتیشن بهداشتی اچ پی ال از ورق های HPL  اصل ترکیه ای و کاملا وارداتی ۱۲ میل و ۶ میل استفاده میکنیم . که این ورق های اچ پی ال از شرکت گنتاژ ترکیه وارد میشود. از این ورق ها در پارتیشن بهداشتی بیشتر استفاده می شود . چون ضد آب هستند و در فضاهای خیس و نمناک مانند حمام و سرویس بهداشتی ٫ استخر و سونا ها ٫ آزمایشگاه و بیمارستان ها ٫ اماکن عمومی و مرکز خرید ها  و پایانه های مسافری و ارادات دولتی و فرودگاه ها و شرکت ها نیز در پارتیشن بهدشتی از ورق های اچ پی ال ضد آب که در برابر حرارت مقاوم هستند استفاده می شود.

چند نمونه از اجرای پارتیشن سرویس بهداشتی تیم حرفه ای جامین چوب: