مبلمان اداری :

از جمله وسیله  مهم و الزامی توی هر شرکت و یا اداره مبلمان اداری اون شرکت و اداره است. این مبلمان می تونه میز مدیریت،میز اداری، صندلی اداری، میز کنفرانس و ….باشه.
ایین خیلی واضحه که هر شرکت بر بنای فضایی که داره و نوع عمل کردش باید مبلمان اداری متناسبی انتخاب کنه. استاندارد یه مبل از ویژگی های مهمه اونه. قسمت رضایت بخش اینجاست که خوشبختانه مبلمان اداری که توی ادارات ما استفاده میشه از استانداردترین و البته راحت ترین نوع مبلمانه. ضمن اینکه ایرانی ها در این عرصه از با سلیقه ترین و هنرمندترین ها هستند. این ویژگی ها باعث میشه که کارمندان در ساعت های اداری علاوه بر راحتی از زیبایی فضا هم لذت ببرن.

میز مدیریت:

میز مدیریت مبلمان اداری مبلمان اداری svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwیکی از مهم ترین لوازم یه شرکت میز مدیریت هست. این میز شاید با میزهای دیگه کمی تفاوت داشته. در اصل این میز تجهیزات خاصی داره. البته که کیفیت بالاتری هم داره. از اونجایی که یه مدیر بیشتر ساعت های خودشو پشت میز مدیریت می گذرونه این میز طبق اصول ارگونومی طراحی میشه و باعث میشه که فرد در هنگام نشستن روی میز مدیریت آسیب کمتری ببینه.

 

مبلمان اداری مدرن:

مبلمان اداری مدرن یکی از اون چیزهایی که می تونه توجه خیلی از افراد رو به خودش جلب کنه. در بخش طراحی و تولید معمولا این مدرن بودن در نظر گرفته میشه. برای افرادی که دنبال ایجاد یه کسب . کار مدرن و جدید هستن و با توجه به فضای رقابتی لازمه که از مبلمان اداری مدرن برای دکوراسیون خودشون استفاده کنن.
ویژگی این مبلمان اینکه با استفاده از پارتیشنهای تک جداره و دو جدارهاز جنس فلز و یا شیشه واحدها تقسیم میشن. اینکار علاوه بر اینکه حریم خصوصی ایجاد می کنه باعث زیبایی و استفاده ی مفیر هم از فضا میشه.

 

میز کنفرانس :

خب از نام این میز کنفرانس مشخصه . میز کنفرانس برای کنفرانس ها مذاکره و گفت گو های اتاقی کاربرد داره. این میز قابلیت های خاصی داره ازجمله اینکه میشه روی اون تجهیزات صوتی و تصویری نصب کرد. این میز طرح و تنوع رنگی داره و میشه میز کنفرانس رو با بقیه ی وسایل و تجهیزات هماهنگ کرد

 

میز اداری:

میز اداری که باز اصول ارگونومی در طراحیش رعایت شده. این نوع میز اداری اهمیت خاصی داره و دلیلش اینه که باید طوری طراحی بشه که مدیریت روی کارمندها اشراف کامل داشته باشه. میز اداری با توجه به نوع کاربردش اندازه و ابعاد متفاوتی داره اندازه مناسب و پرکاربرد میز اداری می تونه بین 120 تا 160 سانتی متر طول و 80 سانتی متر عرض باشه.

 

صندلی اداری:

 

نکته قابل توجه در صندلی اداری راحتی و خسته نشدن کارمندانه. انحنای این صندلی خیلی اهمیت داره. این انحنا باید به شکلی باشه که گودی کمر رو پر کنه. ضد عرق بودن ویژگی دیگه  این صندلی اداری هست. قابلیت خم شدن به عقب و تشکیل زاویه ی 110 درجه از ویژگی های دیگه این صندلیه.
چرخش به همه ی جهات مهم ترین کاربرد صندلی اداری هست. بطوریکه کارمند بدون بلند شدن بتونه به کارهاش برسه و به اطراف جا به جا بشه.

***نکته***
با خوندن مطالب بالا قطعا شما هم به این نتیجه رسیدید که تمام اصول ایمنی، سلامتی و البته زیبایی در مبلمان اداری ( میز مدیریت ، میز اداری ، صندلی اداری ، میز کنفرانس ، مبلمان اداری مدرن )ما در نظر گرفته شده. این افتخاریه که ما سال ها با خدمت به شما به دست آوردیم.

 

برای مشاهده محصولات مبلمان اداری در فروشگاه جامین چوب اینجا را کلیک کنید.