میز مدیریت استاندارد علاوه بر جنس مرغوب باید ظاهری درخور مدیریت نیز داشته باشد. و با بقیه میز و صندلی های کارمندی کاملاْ متقاوت باشد. رویه میز مدیریت یا چوب ویا ترکیب چوب و چرم است.

جنس میز مدیریت :

این میز ها از جنس ام دی اف با این سه نوع روکش است:

۱روکش چوب طبیعی وارداتی ( از جنس گردو٬ بلوط ٬ راش ٬ ون و ملچ

۲پوشش پلی یورتان ( که مقاومت آن را در برابر رطوب بالا برده  و وجود این پوشش میز را ضد خش می سازد)

۳  رنگ وایت واش 

میز مدیریت  میز مدیریت svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwمیز مدیریت با کیفیت :

کیفیت میز مدیریت از اهمیت بالای برخوردار است زیرا هزینه بالاتری نسبت به بقیه میزها دارد. در این راستا جامین چوب با در اختیار داشتن بهترین دستگاه ها و مواد اولیه با کیفیتی که از اروپا وارد می کند . محصولی با کیفیت و در شان مدیران ایرانی تولید میکند . تضمین کیفیت ما گارانتی واقعی است که به شما ارائه می دهیم .

قیمت میز مدیریت :

قیمت این محصولات کاملا به هزینه ای برای تولید و واردات مواد اولیه می شود ٫ بستگی دارد. و ما با فروش مستقیم ( از کارخانه به مشتریحذف واسطه ها) مناسب ترین و ارازان ترین میز مدیریت را به هموطنان گرامی تقدیم می نماییم.

ارسال سریع میز مدیریت :

جامین چوب با داشتن کارخانه مجهز و کادری مجرب ٫ سفارش های شما را  حداقل در ۲ روز تحویل و به دست شما می رساند. ما ضرورت ارسال سریع را می دانیم و تضمین زمان تحویل از افتخارات جامین چوب است.

گارانتی و خدمات پس از فروش جامین چوب:

تمام محصولات جامین چوب با گارانتی بلند مدت ارائه می شوند. ما از تولید محصولات جامین چوب اطمنیان داریم و این اطمینان را در گارانتی محصولات به شما هدیه می دهیم .