خرید ناهارخوری کافه میز ناهارخوری کافه میز ناهارخوری کافه 40f3271b 7088 4ac7 ae1a b059edcf1ce2

میز ناهارخوری کافه :

میز ناهارخوری کافه همانطور که مشخص است و میدانید نقطه کانونی هر کافی شاپی  است. همین مسئله باعث می‌شود تا بخواهیم درباره‌ی مبحث میزها صحبت کنیم.
از آنجایی که افراد زیادی اوقات فراغت خود را در کافه‌ها می‌گذرانند، پس بهتر است این میز ها دارای طراحی مناسبی باشند.

یکی از نکات مهم در انتخاب میز ناهارخوری کافه این است که میز چوبی باعث میشود،  افراد احساس راحتی بیشتری کنند.‌ میزهای چوبی انرژی‌های منفی را جذب می‌کنند و انرژی مثبت را به محیط منتقل می‌کنند.
طراحی نکته‌ی مهمی است اما علاوه بر طراحی باید به کاربرد و راحتی آن‌ها نیز توجه کرد چرا که نیاز مشتری و احساس رضایتش اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.

 

میز ناهارخوری کافه گرد یا مستطیل ؟

یکی از مناسبترین میزهایی که استفاده میشود میزهای گرد است. یکی از مهمترین مزیت های آن که باعث شده تا نظرها را به خود جلب کند، استفاده حداکثر از فضای کافه است. زیرا با این‌ کار میتوان صندلی ها را در فضای پرت کافه جا داد و علاوه بر آن به ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی کمک میکند.

حواستان باشد در انتخاب جنس میز باید دقت شود. چرا که هرچه کیفیت بالاتر باشد امنیت مشتری بیشتر تضمین می‌شود و در نهایت رضایت مشتری جلب میشود.میز چوبی یکی از رایج‌ترین میزهای مورد استفاده است. به دلیل استفاده از چوب که یک عنصر طبیعی هست فضا را گرمتر و پر انرژی تر میکند. پایه های میز باید صداگیر داشته باشد که هنگام جابه جا شدن صدا ایجاد نکند که موجب برهم زدن آرامش مشتریان نشود.

میز ناهارخوری کافه میز ناهارخوری کافه میز ناهارخوری کافه svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww
در مورد فاصله استاندارد باید بگوییم که بین هر میز با میز کناری باید فاصله ای باشد تا آرامش افراد بهم نخورد و باعث ایجاد نزدیکی بیش از حد نشود و این اندازه استاندارد حدودا۱/۵متر است.
درباره‌ی ابعاد میزها باید گفت که میزهای ۴نفره ابعادی حدود ۶۰×۶۰سانتی متر برای مدل مربع و ۹۰×۶۰برای مستطیل دارند. باید توجه داشت میزها فضای مناسبی برای قرار گرفتن بشقاب ها و لیوان های نوشیدنی داشته باشد و همچنین جای خالی برای دکوراسیون مانتد شمع و گلدان گل نیز لازم است.

فضای لازم برای هرشخص روی میز حدود۶۰×۴۰ است. این فضا باعث می‌شود افراد باهم برخورد نکنند و هنگام خوردن احساس راحتی کنند.
اگر فضا کافی شاپ کلاسیک است باید میز هم کلاسیک باشد و اگر مدرن باید میز مدرن انتخاب کرد.
از معروفترین سبک های کافی شاپ میتوان به سبک های مدرن، کلاسیک، لاکچری، دنج و….. اشاره کرد و بسیاری از این سبک ها از میز چوبی استفاده میکنند.

تعمیرات مبلمانصندلی و میز ناهار خوریفروشگاه اینترنتی ناهارخوریمبلمان اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *