میز ناهار خوری و صندلی با رنگ و پارچه سفارشی :

اندازه و رنگ میز ناهار خوری و صندلی بر اسال انتخاب مشتری و فضای منزل شما دارد . همچنین روکش پارچه صندلی چوبی بر اساس سلیقه و انتخاب شما و دیزاین خانه شما قابل تغییر است. و به این صورت می توانید صندلی و میز ناهارخوری کاملا سفارشی و منحصر به فرد در منزل داشته باشید.

جهت اطلاع از جزئیات با شماره مهندس محمود نجاری در ارتباط باشید

1106  211   0919

صندلی و میز ناهار خوری تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون و هارمونی خانه دارد. صندلی ناهار خوری در بازار تنوع زیادی دارد و ممکن است که شما را هم سردرگم کرده باشد.پس بهتر است قبل از خرید صندلی چوبی ٫ اطلاعات کامل تری از این محصول داشته باشیم تا بتوانیم خرید مناسب تری انجام دهیم .

صندلی و میز ناهارخوری چوبی با جنس مرغوب :

صندلی و میز ناهار خوری چوبی از جنس چوب راش ٫ چوب گردو ٫ چوب های لهستانی و …. می باشد. اهمیت جنس صندلی ارتباط مستقیمی با دوام آن دارد. جامین چوب تمام محصولات خود را در کارخانه تولیدی از بهترین و مرغوب ترین چوب ها تهیه و تولید می کند. استفاده از چوب راش اصلی و با کیفیت این امکان را به شما می دهد تا با خیال آسوده خرید کنید. و ما با گارانتی کردن میز ناهار خوری و صندلی و تمام محصولات جامین چوب این اطمینان را به شما می دهیم.

صندلی و میز ناهار خوری میز ناهار خوری و صندلی میز ناهار خوری و صندلی svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwهماهنگی صندلی و میز ناهارخوری با دکوراسیون پزیرایی :

داشتن هارمونی  در لوازم منزل ٫ زیبایی منزل را دوصد چندان می کند. گاهی ما با هارمونی را در یک رنگ بودن اشتباه می گیریم. و این موضوع باعث می شود که ما تمام لوازم منزل را یک رنگ انتخاب کنیم. که این موضوع باعث دلزدگی و یکنواختی منزل  می شود. همچنین ابعاد و اندازه متناسب با فضای خانه نیز مهم است. زیرا صندلی های بزرگ برای فضاهای کوچک و آپارتمان مناسب نیستند و بهتر است از صندلی و میز ناهار خوری های مدرن و کوچک تر استفاده کنید.

جدیدترین طراحی صندلی و میز ناهارخوری :

میز ناهار خوری و صندلی جامین چوب با طرح های کلاسیک و مدرن که بر اساس جدیدترین طرح های روز اروپا طراحی و اجرا شده اند علاوه بر طراحی شیک و به روز جنس مرغوبی هم دارند. اخیرا صندلی لهستانی با میز ناهارخوری های جدید ست می شوند که جلوه فوق العاده شیک و مدرن به منزل شما به ارمغان می آورند.

ارسال سریع و مطمئن جامین چوب:

از آنجا که تمام صندلی و میز ناهارخوری ها تولید خود ما هست٫ ارسال ما از کارخانه به منزل شما یک امتیازات محسوب می شود. زیرا گاهی محصولات در انبار دچار زدگی و خرابی می شوند. اما ما به محض سفارش میز ناهار خوری و صندلی شما را با رنگ و اندازه دلخواه شما تهیه و تولید می کنیم و مستقیم از کارخانه به منزل شما خوبان ارسای میکنیم. به همین دلیل ما متعهد به سلامت کالا هنگام تحویل هستیم . و هرگونه  صندلی و میز ناهارخوری جامین چوب خرابی احتمالی و عیب در حمل و نقل برعهده ما می باشد.

.

جهت اطلاع از جزئیات با شماره مهندس محمود نجاری در ارتباط باشید

1106  211   0919