ناهارخوری  میز و صندلی غذاخوری image 26

میز و صندلی غذاخوری :

خاطر اینکه این روزها میز و صندلی غذا خوری به وسیله ی واجب در خانه ها تبدیل شده لازم است راجب این وسایل اطلاعات کافی را داشته باشیم تا در هنگام خرید با مشکل مواجه نشویم . حالا که این وسیله جزو واجبات زندگی به حساب می آید پس باید در خرید آن وسواسی را داشته باشید که در خرید دیگر وسایل خانه دارید و همانقدر خریدن یک میز صندلی خوب و کارآمد برایتان مهم باشد .

میز صندلی های غذا خوری هم مثل دیگر مبلمان های خانه دارای متنوع هستند چه در طراحی و چه اندازه و مواد و مصالح، اما محبوب ترین نوع میز و صندلی های غذاخوری میز و صندلی های چوبی هستند. در صورتی که شما قصد خرید میز چوبی را داشتید باید به نوع چوب آن دقت کنید مثلا حتما میز و صندلی ای بخرید که جنس چوب آن چوب راش باشد چون چوب راش مستحکم ترین و مقاوم ترین نوع چوب است که در ساخت برخی از میز و صندلی های غذا خوری از آن استفاده میشود.

 

میز و صندلی غذاخوری svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwمیز و صندلی غذاخوری با ضمانت :

حالا که صحبت از استحکام و محکمی میز ها شد بهتر است بدانید میز هایی که دارای اتصالات از نوع پیچ و مهره هستند به نسبت میز و صندلی هایی که دارای اتصالات چسبی و میخی هستند دارای استحکام بیشتری هستند.معمولا برای وصل کردن پایه ها به سطح میز از پیج های آلنی که اتصالات محکم تر و مقاومتری را ایجاد می کنند استفاده می شود.

برخی از میز و صندلی هایی که قیمت بسیار پایینی دارند برند هم نیستند، خیلی ساده و بدون دقت ساخته می شوند و راحت هم خراب شده و از بین میروند. چونکه به جای استفاده از دوخت چوب و میخ ها از چسب چوب برای وصل کردن پایه ها به میز استفاده می کنند.

در میز صندلی های غذا خوری یکی از چیز هایی که خیلی مهم است بحث رنگ میز است.برای رنگ کردن میز و صندلی غذا خوری باید از مرغوب ترین رنگ ها و تینر ها استفاده بشود، تینرها و رنگ هایی که هم از سطح میز و صندلی غذاخوری مراقبت کند و هم باعث شود تا آن ها جلا و جلوه زیباتری به خود بگیرند.اگر رنگ میز و صندلی ها رنگ مرغوبی باشد از آسیب دیدن میز و صندلی ها در ضربه خوردن ها هنگام جابه جایی محافظت میکند و میز و صندلی دچار آسیب دیدگی کمتری میشوند.

 

طراحی پایه های میز و صندلی ناهار خوری :

یکی از موضوعاتی که در هنگام خریدکیز و صندلی باید خیلی به آن توجه کنید، نوع طراحی پایه های صندلی ها است. هرچه پایه ها صاف تر باشند مدت زمان بیشتری را دوام می آورند، البته نباید از این نکته که پایه های دارای منحنی زیبایی بیشتری دارند هم گذشت. اما باید توجه کنید که پایه ها نباید بیش از حد منحنی باشند وگرنه استقامت میز پایین می آید . تا هم زیبایی و هم استفقامت میز و صندلی غذا خوری حفظ شود.

تجهیز و بازسازیتعمیرات مبلمانصندلی و میز ناهار خوریمبلمان اداریمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *