پارتیشن اداری فقط در ۲ روز :

امروزه اداره ها برای استفاده بهینه از انرژی ، فضا و زیبا سازی محیط از پارتیشن ادرای استفاده می کنن. پارتیشن اداری انواع گوناگونی داره: پارتیشن تک جداره، پارتیشن دو جداره،  پارتیشن کرکره ای ، پارتیشن ام دی اف و پارتیشن نیمه ام دی اف و پارتیشن سرویس بهداشتی . با استفاده از پارتیشن میشه از یه محیط برای تقسیم بندی استفاده کرد.

اجرای پارتیشن چوبی تخصص ماست ( مهندس محمود نجاری ) 1106-211-0919

پارتیشن اداری پارتیشن پارتیشن اداری svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwپارتیشن با ورق های درجه یک:

جهت زیباسازی اداره و ایجاد یه محیط مدرن و کلاسیک مدیران از پارتیشن های مختلفی استفاده می کنن. پارتیشن اداری علاوه بر زیباسازی برای مدیریت فضا استفاده ی حداکثری از نور محیط افزایش تعامل بین همکارهای یه مجموعه و ایجاد یه فضا با دید باز حسی از حریم شخصی به وجود میاره. پارتیشن اداری اغلب علاوه بر اداره ها در شرکت های خصوصی دولتی مراکز اموزشی کاربرد داره که برای هر محیطی یه نوع قابل استفاده داره.

مشاور حرفه ای نصب و اجرای انواع پارتیشن ( مهندس محمود نجاری ) 1106-211-0919

 

جدیدترین مدل پارتیشن اداری :

توی محیط هایی که نور کمه از پارتیشن شیشه ای استفاده می کنن و محیط هایی که نیاز بیشتری به فضای شخصی هست از پارتیشن ام دی اف و پارتیشن نیمه ام دی اف استفاده می کنن.

پارتیشن ها را می توان با رنگ های متفاوت و متناسب با محیط تهیه کردپارتیشن اداری می تونه ظاهری حرفه ای داشته باشه و محیط گرم و دلچسبی برای کارمندها فراهم کنه.

رنگ ها نقش مهمی در ایجاد انرژی مثبت در فضای کاری دارن. در صورتیکه فضای کاری شما اجاره میده سعی کنید از پارتیشن های رنگ روشن و یا ملایم استفاده کنین. رنگ هایی که از خودشون نور تولید می کنن برای فضاهای کم نور عالین. رنگ هایی مثل لیمویی ،سفید و رنگ های روشن می تونن برای پارتیشن دوجداره استفاده بشن.

یه طراح پارتیشن باید خیلی چیزها را در فضا در نظر بگیره و متناسب با محیط پارتیشن اداری ٫ پارتیشن تک جداره ٫ پارتیشن دوجداره ٫ پارتیشن کرکره ای بسازه. اینکه داخل هر اتاقی از چه وسایل و تکنولوژی استفاده شده چیزی که یه سازنده باید در نظر بگیره.

یکی دیگه از کاربردهای پارتیشن اداری کم کردن سر وصداست. توی محیط های پر سرو صدا  میشه از پارتیشن دوجداره که باعث جلوگیری از انعکاس و پخش صدا میشه استفاده کرد.

 

چند نمونه از اجرای کار تیم جامین چوب را مشاهده فرمایید:

 

برای مشاهده بیشتر نمونه پروژه ها ما را شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

آپارات جامین چوب پارتیشن پارتیشن اداری svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww