پارتیشن تک جداره پارتیشن تک جداره پارتیشن تک جداره photo 2019 05 30 18 18 04

پارتیشن تک جداره:

پارتیشن تک جداره یکی از به صرفه ترین و پرطرفدارترین نوع پارتیشن های موجود است.  شاید شما یکی از انهایی باشید که حس می کنید لازم است تغییراتی در خانه یا محل کار خودتون ایجاد کنید. دوست دارید حداکثر استفاده را از محیط کوچک کار و زندگیتان ببرید و یک فضای زیبا و دلنشین داشته باشید. از طرفی ساختن دیوار و جدا کردن فضاها به این شکل قطعا کار وقت گیر و پر از ریخت و پاش و کثیفی است و شما این را نمی خواهید.

پارتیشن تک جداره بهترین انتخاب برای فضا های  کوچک اداری و … است. شاید بهتر باشد به پیشنهاد ما فکر کنید. ما به شما استفاده از پارتیشن را پیشنهاد می کنیم. پارتیشن های تک جداره یکی از انواع رایج ترین پارتیشن ها است.

 

پارتیشن تک جداره پارتیشن تک جداره پارتیشن تک جداره svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwwwپارتیشن تک جداره ام دی اف :

در این باره بیشتر برایتان توضیح می دهیم. این نوع پارتیشن ها کاربردهای متفاوتی دارند. جدا کردن فضای خانه مثل هال و پذیرایی از هم و یا ایجاد دوکلاس درس مختلف از یک کلاس و یا حتی پنهان کردن بخش هایی از ساختمان از دید عموم. همین طور برای ساخت یا فضای بازی برای کودکان و البته برای تفکیک ورودی از بخش های دیگر ساختمان و …این وسیله به شدت پر کاربرد و مفید است.

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند. در اصل از مواد مختلفی ساخته می شوند. موادی مانند پارتیشن  ام دی اف و پارتیشن آلومینیوم. ابعاد و ارتفاع این وسیله به نیاز و سلیقه ی مشتری بستگی دارد.
یک پارتیشن تک جداره می تواند کوتاه نیمه بلند و بلند باشد. طوری که گاهی ارتفاع ان ها تا سقف هم می رسد اما توصیه ی ما به شما این است. که ارتفاع پارتیشن ها کمتر از دو متر نباشد.

همان طور که بالا توضیح دادیم . جنس پارتیشن ها معمولا از ام دی اف یا الومینیوم است. پارتیشن های تک جداره معمولا از یک پانل ساخته می شوند. نحوه ی طراحی این پارتیشن ها به گونه ای است که می توان روی ان قفل و یراق نصب کرد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با ابزار زدن روی سطوح این نوع پارتیشن می توان نمایی زیبا ایجاد کرد و از این وسیله برای دکور کردن استفاده کرد. از مزایای مهم این وسیله تنوع رنگ و طرح ان است پس هر سلیقه ای را به راحتی تامین می کند. پروسه ی نصب سریع و قیمت مناسب این پارتیشن تک جداره از دیگر مزایای این وسیله است.

پارتیشنمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *