پارتیشن تک جدارهپارتین دوجداره – پارتیشن اداری

جامین چوب با دراختیار داشتن تیم حرفه ای و با تجربه ۱۵ساله ٬جدیدترین و باکیفیت ترین پارتیشن ها را با طراحی مدرن و بهینه اراٰئه میدهد .

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای اجرای پارتیشن برای ادارات ٫ سازمان ها٫ شرکت ها و مکان های فرهنگی جامین چوب به پایین صفحه بروید.

پارتیشن پارتیشن پارتیشن svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

ضرورت پارتیشن اداری در مکان های اداری :

برای جداسازی بخش های مختلف کارمندان در مکان های اداری و قرار دادن محل نشستن اپراتور ها و منشی ها از پارتیشن های اداری استفاده می شود. این پارتیشن ها به ایجاد نظم کمک می کند و مانع از شلوغی و بهم ریختگی در محیط کار می شود.

پارتیشن تک جداره برای فضاهای کوچک :

در ساخت پارتیشن های تک جداره از کلاف آلومینیوم و پارتیشن تک جداره استفاده می شود که صرفا برای جداسازی محیط های اداری و دولتی و شرکت ها و حتی گاهی منازل هم استفاده می شود. اما این نوع پارتیشن جلوی صدا و انتقال حرارت را نمی گیرد و صرفاْ جهت جداسازی استفاده دارد. و البته برای مکان های کوچک کاربرد بالایی دارد و ما برای فضاهای کوچک پارتیشن تک جداره ۶میل را پیشنهاد می کنیم . زیرا فضای کمتری اشغال کرده و فضا را به راحتی تقسیم می کند. داشتن مهارت در دکوراسیون این محل ها هم نیازمند تجربه و داشتن دانش فضا شناسی دارد. که تیم اجرای پارتیشن جامین چوب از تجربه کافی و لازم برای تمام محیط ها دارد.

طراحی مدرن پارتیشن دوجداره  :

این نوع پارتیشن ها ضخیم تر (MDF 16mm) تولید می شوند  این نوع پارتیشن ها عایق مناسبی برای صدا و اگر ارتقاع زیادی داشته باشند عایق حرارتی هم می توانند باشند.  از این رو پارتیشن های دو جداره برای مکان های اداری و شرکت هایی که فضای نسبتا کافی داشته باشند بهتر است. مهم ترین برتری پارتیشن های دوجداره نسبت به پارتیشن تک جداره امکان اجرای طرح های شیک تر و مدرن تر است. بنابر این اگر از فضای کافی در شرکت و سازمان و اداره ها ٫ مطب ها ٫ کلینیک ها ٫ کتابخانه و مکان های فرهنگی برخوردار هستید . ما به شما پارتیشن دوجداره را توصیه می کنیم .

گارانتی اجرای پارتیشن با کیفیت :

جامین چوب با در اختیار داشتن بهترین ابزار ها و کارخانه مجهز و البته کادری با تجربه و متخصص در ساخت و اجرای پارتیشن ٫ بهترین و با کیفیت ترین ها را به شما خوبان ارائه می دهد.

ما مفتخریم که بیشترین پروژه های موفق و لوکس را در ایران اجرا کرده و تحویل مشتریان عزیزمان داده ایم. کافیست صفر تا صد را به ما بسپارید ما بهترین و به روز ترین را به شما ارائه می دهیم. ما با تولید مبلمان اداری ٫ میز ناهار خوری و صندلی قادر به تجهیز تمام مکان های اداری ٫ شرکت ها ٫ کتابخانه ٫ سازمان ٫‌ آمفی تئاتر ٫ رستوران و کافه ها و بازسازی کامل منزل شما با ( جدیدترین دیزاین های روز دنیابا کیفیت ترین متریال ) هستیم.

برتری انتخاب جامین چوب برای اجرای پارتیشن :

۱- در کمترین زمان

۲- استفاده از متریال با کیفیت

۳- دیزاین بهینه در طراحی

۴- دقت بالا در اجرا

۵- داشتن هارمونی در طراحی و تولید و اجرا