خرید پارتیشن Green House svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww
خرید پارتیشن خرید پارتیشن Green House svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

خرید پارتیشن :

خرید پارتیشن در دکور کردن فضاهای مسکونی و اداری نه تنها به زیبایی می افزاید. بلکه از ضرورت های این مکان ها هم می باشد. انوع زیادی از پارتیشن ها وجود دارند. که به لطف خدا و حمایت شما دوستان گرامی ، ما در نصب ، اجرا و جابجایی تمام پارتیشن ها ، تجربه بیش از یک دهه را داریم. و در سریع ترین زمان ممکن ، و با باکیفیت ترین لوازم و قطعات و یراق های وارداتی ، آماده اجرای انواع پارتینش ها هستیم.

برای خرید پارتیشن بهتری است. قبل از هر چیز انواع ان را بشناسید : که در ادامه همین مقاله توضیح مختصری از هرکدام ارائه خواهیم کرد .

جامین چوب
_

قیمت پارتیشن

انواع پارتیشن های اداری و مسکونی :

تک جداره : برای فضاهای کوچک ، و یا سالن های ورزشی که بسیار بزرگ هستند، بسیار مناسب است. و از دیگر انواه پارتیشن قیمت کمتری دارد.

دوجداره : برای ادراه ها و شرکت ها و کلینیک و مطب ها بسیار شیک و پر کاربرد است. این نوع از دیوارک ، با قاب ام دی اف  در رنگ های انتخابی مشتری ، و شیشه های مات و یا مدل دار ، قابل استفاده است.

دوجداره کرکره ولومی : که از شیک ترین و جدیدترین مدل های پارتیشن های دنیا است. اما نصب و اجرای این نوع از پارتیشنها ، بسیار مشکل بوده. و نیازمند تجربه بالایی است. به همین خاطر باید ، در انتخاب تیم حرفه ای دقت لازم را داشته باشید. تا متحمل هزینه های بیشتری نباشید.

شیشه ای : برای ادراه ها، سالن های زیبایی ، شرکت های بزرگ ، لابی هتل ، ویلا ها و حتی در ساختما های بزرگ ، کاربرد دارد. حسن اصلی این نوع از دیوارک ها ،  این است که نور محیط را انتقال می دهد. و فضا را روشن نگه می دارد.

پارتیشن اداری : در ادارات و شرکت ها ، برای جداسازی بخش های مختلف و ایجاد فضای مناسب کاری از نوع تکجداره و دوجداره و شیشه ای میتوان استفاده کرد . که قیمت هر کدام متفاوت است.

آلومینیوم : از کلاف آلومینیوم و ورق های تلقی ، شیشه ای ، ام دی اف و حتی پلاسیتک نیز میتوان استفاده کرد.

بیمارستانی : که بصورت پاراوان های بیمارستانی و چرخدار نیز موجود هستند. که بین تخت های بیمارستانی و در اتاق معاینات پزشکی کاربرد دارد. این نوع از پاراوان ها ، باید قابل شستشو باشد. تا در محیط های بیمارستانی که استریل است. کاربردی باشد.

تاشو یا آکاردئون : که در تالارها و رستوران ها برای جدا سازی بخشی از سالن استفاده می شود. همچنین در هتل ها و حتی در منزل برای جداسازی اتاق انباری و یا اتاق لباس ها کاربرد دارد.

کناف : که بصورت کنافی برای دکور کردن دیوار تلویزیون و شومینه و آشپزخانه استفاده می شود. از کناف هم برای نورپردازی و نور مخفی میتوان استفاده کرد.

ام دی اف : این نوع از پارتیشن ها، از ام دی اف تهیه می شود. در خرید پارتیشن ، باید به نوع و جنس ورق های بکار رفته شده در این نوع از پارتیشن ، دقت لازم را داشته باشید. چون نوع ورق های ام دی اف بکار گرفته شده در قیمت پارتیشن موثر است. و هم در دوام و کیفیت دیوارک ها تاثر زیادی دارد.

پارتیشن سرویس بهداشتی : در سرویس های بهداشتی ، حمام ، رختکن ، استخر و دیگر فضاهای مرطوب ، از ورق های اچ پی ال HPL در تهیه و تولید و نصب این نوع از پارتیشنها استفاده می شود.

خرید پارتیشن خرید پارتیشن Green House svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

و انواع دیگری از پارتیشن ها که در ادامه مقالات توضیح خواهیم دارد.

بازسازیپارتیشنتجهیز رستوران

انواع پارتیشنپارتیشنپارتیشن آکاردئونپارتیشن اداریپارتیشن ام دی افپارتیشن بیمارستانیپارتیشن تاشوپارتیشن تک جدارهپارتیشن دو جداره کرکره ولومیپارتیشن دوجدارهپارتیشن دوجداره ام دی افپارتیشن شیشه ایپارتیشن کناف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *