ناهارخوری رستورانی ناهارخوری رستوران ناهارخوری رستوران و کافه svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww
ناهارخوری رستوران ناهارخوری رستوران ناهارخوری رستوران و کافه svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

ناهارخوری رستوران و کافه :

ناهارخوری رستوران یکی از مهم ترین لوازم موجود در یک رستوران یا کافه است. چون بر اساس آن ، دکوراسیون مشخص می شود. که مدرن است . یا کلاسیک؟ به همین منظور خرید یک محصول با دوام ، ضدآب و ضد خش برای کافه و رستوران ها ، بسیار مناسب است.

ناهارخوری رستوران و کافه ، رنگ دیوار ها ، دکوراسیون مدرن و شیک ، پارتیشن بندی بین میز ها ، کناف و نورپردازی ، برای بازسازی و تجهیز رستوران ، کافه ، تالارها ، کتابخانه ها و تمام مراکز عومی ، همه و همه توسط تیم باتجربه و بزرگ جامین چوب ، با ضمانت تحویل به موقع پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن ، قابل انجام است.

ناهارخوری رستوران و کافه ، باید خصوصیات زیادی داشته باشد. علاوه بر زیبایی و شیک و مدرن بودن. باید قابلیت رنگ شدن در رنگ های متنوع را داشته باشد. تا بتوان با دکوراسیون ست کرد. و همینطور بتوان برای تغییر دکوراسیون محیط ، به رنگ های محیط ست شود.

جدیدترین مدل های میز و صندلی های  ناهارخوری رستوران و کافه در فروشگاه ناهار خوری جامین چوب با ارازان ترین قیمت و ضمانت تا 5 سال ، در همین فروشگاه ارائه می شود.

 

بازسازی و دکورسیون کافه رستوران :

جدیدترین دکوراسیون های کافه و رستوران های شیک و مدرن ، با کم هزینه ترین نورپردازی و استفاده از باکیفیت ترین و شیک ترین میز و صندلی و شلفت های تمام چوبی ، ساخته شده از پلای وود های ضد آب و ضدخش ، با ارزان ترین قیمت ، خرید مستقیم از کارخانه تولید ناهارخوری را از فروشگاه ناهارخوری جامین چوب تجربه کنید!

در بازسازی و دکور کردن اماکن عمومی ، مانند کافه رستوارن ها و  تالارها و کتابخانه ها ، علاوه بر تهیه میز و صندلی ، باید به دکوراسیون هم اهمیت دهیم. ایجاد فضای مناسب در جذب مشتری اهمیت بسزایی دارد. به همین منظور در بسیاری از رستوارن ها از پارتیشن های متحرک و گاهی پارتیشن های دکوراتیو  ، بین میز ها استفاده می شود. البته در فضاهای بزرگ تر از پارتیشن کناف برای قیمت های  VIP نیز استفاده می شود. که بسته به اهمیت بخش مهمانان ویژه ، مخصوصا در لابی هتل ها هم ، پارتیشن کاربرد زیادی دارد.

ناهارخوری رستوران ناهارخوری رستوران ناهارخوری رستوران و کافه svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

تعمیر مبلمان تالار  و کافه :

گاهی با هزینه بسیار کم ، در صورتی که بدنه و استکلت مبلمان های  موجود در رستوران و تالارها ، با کیفتیت و سالم باشد. میتوان با تعمیر مبلمان و صندلی ، دکور جدید به محیط بدهیم. و هم به شکل قابل توجهی هزینه ها را  کم کنیم. گاهی با یک شلف ساده ، و طراحی مناسب، دکوراسیون فوق العاده ای به محیط بدهیم. مشاورین و مهندسان ما ، با تجربه بالا و طراحان حرفه ای که دارند. دکوراسیون ، شیک و مدرن ودر عین حال ، بهینه و کاربردی را با میز و صندلی ناهارخوری رستوران و تالار به شما تقدیم می کنند.

 

.

بازسازیپارتیشنتجهیز رستورانتعمیرات مبلمان

بازسازیپارتیشنتجهیز رستوراندکوراسیون داخلیدکوراسیون رستورانرنگ کاریکنافمیز صندلی رستورانمیز صندلی کافهمیز کتابخانهناهارخوری رستوراننورپردازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *