دکوراسیون منزل دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی منزل svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww
دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی منزل svg xml  3Csvg 20xmlns 3D http 3A 2F 2Fwww

دکوراسیون داخلی منزل :

دکوراسیون داخلی ، قواعد و اصولی دارد ، که بر اساس قواعد رنگ شناسی ، زیبایی شناسی و نسبت مناطق مختلف جغرافیایی متفاوت است. که در سبک های مختلف معماری و طراحی می شوند.

دکوراسیون داخلی ، با سبک های کلاسیک ، مدرن ، سبک ساحلی ، سبک روستیک ، سبک معاصر ، سبک ترکیبی ، سبک اسلامی و … که در مقالات دیگر ، به توضیح و شریح هر کدام از این سبک ها خواهیم پرداخت .

دانستن سبک دکوراسیون در انتخاب لوازم خانه ، مبلمان ، و میز و صندلی ناهارخوری و لوازم دکوری چوبی ، اهمیت دارد.

جامین چوب
_

دکوراسیون داخلی

دو نوع اصلی دکوراسیون منزل :

1-دکوراسیون منزل مدرن ، در آپارتمان های امروزی بسیار پرطرفدار است. در دکوراسیون مدرن ، از رنگ های سفید ، طوسی و خنثی ، و با ساده ترین لوازم و اکسسوری ها دکور می شود. و به دلیل جادار نشان دادن محیط ، در فضا های کوچک بسیار پر کاربرد است.

2- دکوراسیون منزل کلاسیک ، استفاده از رنگ های لطیف با طرح و نقش های ظریف از شاخصه های این سبک است. و همین وجود جرئیات در اکسسوری ها، محیط را کوچکتر نشان میدهد. بنابراین ، این مدل برای فضاهای بزرگ مناسب تر است.

 

10قانون طلایی دکوراسیون داخلی :

از دکوراتور خود ، بخواهید تا طبق سلیقه و علاقه مندی شما دکوراسیون شما را طراحی کند.
1- یک دیوار یا دکور خاصی را نقطه تمرکز قرار دهید. و بقیه چیدمان را بر اساس این بخش بچینید. و سعی کنید ، ورودی منزل را طوری چیدمان کنید. تا هر فرد به محض ورود ، مجذوب دکور شما شود.
2- در رنگ یا طرح خاصی افراط نکنید.استفاده بیش از حد از یک رنگ ، اصلا استاندارد نست. بلکه بهتر است، رنگ ها و طرح ها هارمونی داشته باشند.
3- در انتخاب لوازم دکوری ، از تعداد فرد استفاده کنید. مثلااز 3 گلدان به جای 2تا استفاده کنید.
4- از لوازم و رنگ های گرم برای فضای خانه استفاده کنید. ( قرار دادن گلدان خانه را گرم تر می کند )
5- از نورپردازی ملایم و رومانتیک و در برخی قسمت ها از نورهای هیجانی ، بسته به نوع دکورد در آن قسمت استفاده کنید. همچنین از لوستر و آویزهایی که متناسب با سبک دکور شماست استفاده کنید.
6- از مبلمان مناسب با سبک دکور شما ، و چیدمان صحیح نسبت به نقشه منزل استفاده کنید. ( نکته : مبلمان را بر اساس دکوراسیون منزل خریداری کنید.
7- از رنگ های خاص برای ، منحصر به فرد کرن دکور خانه خود استفاده کنید. همچنین انتخاب رنگ دیوارها ، از اهمیت زیادی برخوردار است. که حتما با مشورت دکوراتور با تجربه و خلاق ، انجام دهید.
8- از کفپوش های مناسب با ابعاد و سبک دکور خانه ، استفاده کنید.
9- لوازم دکوری را به شکل صحیح بچینید. مثلا قاب های یک دیوار را در نزدیک هم و با فاصله حداکثر ده سانتی متری هم قرار دهید.و برای پر کردن و شلوغ تر کردن فضا کافیست از کوسن های طرح دارد و رنگ های متفاوت استفاده کنید. و نیازی به قرار دادن دکوری های بیش از حد نیست.
10- از پارتیشن استفاده کنید. تا قسمت های خانه را از هم جدا کنید. این کار باعث جدا کردن فضای نشیمن از پذیرایی و ناهارخوری می شود.

 

برای انتخاب دکوراسیون داخلی مناسب برای فضای داخلی منزل ، و هارمونی بین لوزام خانه و رنگ و طرح دیوارها و کفپوش با مشاوران حرفه ای و با تجربه ما ، مشاوره رایگان بگیرید. مهندس محمود نجاری بهترین دکور را به شما می دهد.

مهندس محمود نجاری 09192111106

بازسازیپارتیشن

بازسازیدکوراسیوندکوراسیون خانهدکوراسیون داخلیدکوراسیون منزلمبلمانناهارخوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *